Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Doberman Pinczer jakie legowisko dla tej rasy psa, aby mógł odpowiednio odpoczywać

Doberman Pinczer jakie legowisko dla tej rasy psa, aby mógł odpowiednio odpoczywać

Najlepszym rodzajem Legowiskiem dla Dobermana jest podwyższone łóżko.

które jest wystarczająco duże, aby pies mógł się w nim poruszać. Podniesione łóżko powinno mieć co najmniej 15 cm wysokości i mieć miękką powierzchnię, taką jak pianka pamięciowa lub lateks. Jeśli chcesz, aby Twój Doberman jeszcze bardziej cieszył się snem, możesz kupić matę dobermana, która z jednej strony ma piankę pamięciową, aż drugiej lateks, dzięki czemu będzie pasować do rodzaju powierzchni w podniesionym łóżku Twojego Dobermana.

Dobermany są znane jako najbardziej inteligentna i lojalna rasa psów. Są również bardzo energiczne i potrzebują dużo ruchu. Właśnie dlatego potrzebują wygodnego łóżka, które wytrzyma ich brutalną zabawę i zapewni wystarczająco dużo miejsca do spania we wszystkich pozycjach.

Legowiska Funitopets jako najlepsze legowiska dobermana. Łóżka te są wykonane z wysokiej jakości materiałów, mają antypoślizgową powierzchnię, są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach oraz są łatwe w czyszczeniu.

Dlaczego doberman wymaga porządnego legowiska a nie tylko maty dla psa?

Dobermany potrzebują bardzo wygodnych legowisk - to nie są tylko delikatne narzuty z tkaniny czy kilka pokrytych jedwabiem kawałków gazet, podczas odpoczynku muszą czuć się jak w domu, a to oznacza, że legowisko tych ras powinno mieć wyściełane miękkim, ciepłym materiałem oraz wypełnione pianką.

Wiele schorzeń u psów a są to choroby tej rasy oddaje mocz z powodu bólu, który odczuwają, gdy śpią na swoim miejscu , jeśli nie są to porządne piankowe legowiska co może być dla nich niewygodne i twarde powodujące ucisk , Może się to zdarzyć tym bardziej jeśli masz psa, który ma zapalenie stawów lub dysplazję stawu biodrowego. Z powodu frustracji może się to zdarzyć, ponieważ materac jest twardy oprócz ucisku powoduje dyskomfort w kręgosłupie, biodrach i brzuchu, co pogarsza ból.

Dlatego polecamy nasze legowiska ortopedyczne a jeśli maja być wodoodporne to polecamy legowisko Rosa lub Mikola

W szczególności zalecamy Grubość legowiska od 8 cm w górę.

[product id="62, 66, 70, 74, 319, 320, 321, 339, 340, 341, 342, 476, 477, 478" slider="true"]

Jak powstały legowiska Funitopets dla średnich psów dla ras takich jak Doberman

Wiem, że wielu z Was zastanawia się, jak powstało najlepsze legowisko dla dobermana. Jestem tutaj, aby opowiedzieć wam, jak na początku zrobiliśmy to w Funitopets.

Funitopets to firma, która sprzedaje wiele akcesoriów dla psów, takich jak legowiska dla psów i maty  dla psów takich doberman. Aby zapewnić swoim klientom najlepsze łóżko , spędzili miesiące, zbierając informacje o tym, czego ludzie chcą od maty dla dobermana. Przeprowadziliśmy ankietę wśród swoich klientów i zapytaliśmy ich, jakie cechy chcieliby mieć w legowisku dla psa. Po wielu badaniach i starannym rozważeniu znaleźli odpowiedź: najlepsze legowisko dla dobermana powinna być ani twarde ani miękkie, wykonana z dwóch oddzielnych części jednej pianki Tapicerskiej a druga cześć z pianki z pamięcią kształtu:

- Górna warstwa musi być wykonana z pianki zapamiętującej kształt, aby mogła otulić ciało psa, gdy się położy

- Warstwa spodnia musi być wykonana z pianki Tapicerskiej która stabilizuje posłanie dla psa i pozwala utrzymać mu się na nogach, nie ma problemu z chodzeniem.

-Jeśli chodzi o poszycie to dla starszych i chorych psów polecamy legowiska z kodury która utrzymuje wodę na powierzchni ale zalecamy też aby położyć coś na to na przykład bawełnianego ponieważ bawełna wchłonie wilgoć a kodura zabezpieczy wnętrze legowiska i uchroni przed przykrymi zapachami.

- jeśli chodzi o psy aktywne to polecamy legowiska z tkaniny tapicerskiej które można bez problemu prać i wirować w pralce  a tkanina wchłonie wilgoć pochodzącą z przebywania na zewnątrz lub z wody, którą pies pije z miski , nie są to duże ilości wody więc nie ma ryzyka zamoczenia wnętrza.

Jaki rozmiar legowiska wybrać dla dobermana pinczera?

Będziesz chciał się upewnić, że kupowane łóżko lub mata  są wystarczająco duże, aby zapewnić psu wygodę. Ogólnie rzecz biorąc, większość łóżek dla psów rasy doberman ma następujące rozmiary:

Łóżko dobermana powinno mieć co najmniej 70 centymetrów szerokości, aby pomieścić długie ciało dobermana. Jeśli wybierasz matę, pamiętaj, że powinna ona mieć wymiary 100 na 70 centymetrów – to da dobermanowi dużo miejsca na rozciąganie.

Wybór odpowiedniej wielkości łóżka dla Dobermana jest ważny, aby mieć pewność, że ma miejsce do spania i poruszania się. Najlepiej jest zmierzyć długość i wzrost psa, aby dobrać dla niego idealny rozmiar, trzeba pamiętać aby dodać 10 cm do otrzymanych wymiarów.

Dobermany pinczery to aktywna rasa, która potrzebuje dużych, otwartych przestrzeni do wędrowania. Lepiej poradzą sobie z łóżkiem lub matą, która zapewnia im wystarczająco dużo miejsca do rozciągania się i biegania.

[product id="62, 66, 70, 74, 319, 320, 321, 339, 340, 341, 342, 476, 477, 478" slider="true"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl