Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Powody, dla których warto kupić legowiska dla psów od Funitopets

Powody, dla których warto kupić legowiska dla psów od Funitopets

Projektowanie nowego designerskiego legowiska dla psa z Funitopets

Jeśli chodzi o produkty dla zwierząt, rynek jest nasycony opcjami. Może to utrudnić nowym firmom wyróżnienie się. Jednak Funitopets to innowacyjna firma, której udało się to osiągnąć.

Firma jako jedna z nielicznych na świecie projektuje i produkuje designerskie legowiska dla psów oraz maty do zabawy. Koncentrują się na tworzeniu produktów z osobistym akcentem i są znani ze swoich oryginalnych projektów i wysokiej jakości materiałów.

Założyciel firmy, Arkadiusz Kotlinski, Mozna sprawdzic jego profil np na linked in,wspólpracowal z wielkimi swiatowymi markami ,zajmowal sie meblami od ponad 10 lat i wnosi swoje doświadczenie w tej dziedzinie do ich procesu projektowego i produkcji

Jak wybrać rozmiar i rodzaj legowiska dla psa

Wybór rozmiaru i rodzaju legowiska dla psa to ważna decyzja dla właścicieli czworonogów. Wpływa to na życie Twojego psa i musisz być świadomy tego, w co się pakujesz.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów łóżek, więc wybór najlepszego dla Twojego psa może być nieco mylący. Oto przewodnik, jak podjąć świadomą decyzję przy zakupie legowiska dla psa:

Przyglądając się składowi tkaniny, należy rozważyć, czy szczenię będzie w stanie ją przeżuć, nie niszcząc jej. Jeśli mają destrukcyjne tendencje, powinieneś poszukać łóżka wykonanego z wytrzymałego materiału, takiego jak winyl lub plastik.

Rodzaje łóżek obejmują: Łóżka z miękkimi ścianami i zdejmowanymi pokryciami, takimi jak polar lub bawełna; Łóżka o twardych ścianach ze zdejmowanymi pokryciami, takimi jak płótno; Ramy z drutu siatkowego; Ramy druciane ze spawanymi panelami z siatki drucianej; Ramy druciane ze spawanymi panelami z siatki drucianej i

Jak wyczyścić legowisko dla psa i sprawić, by służyło mu dłużej

Jednym z najważniejszych zadań podczas opieki nad psem jest sprzątanie i pielęgnacja jego legowiska. Istnieje kilka prostych kroków, które sprawią, że posłanie Twojego psa będzie służyło dłużej i zapewni Twojemu pupilowi bezpieczne i wygodne miejsce do spania.

Jednym z najważniejszych zadań podczas opieki nad psem jest sprzątanie i pielęgnacja jego legowiska. Istnieje kilka prostych kroków, które sprawią, że posłanie Twojego psa będzie służyło dłużej i zapewni Twojemu pupilowi bezpieczne i wygodne miejsce do spania.

Dlaczego warto nam zaufać, kiedy mówimy, że te łóżka są najlepsze

Nasze łóżka są najlepsze, ponieważ wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Są wykonane z dodatkowej warstwy pianki o dużej gęstości, która jest zarówno trwała, jak i wygodna.

Te legowiska mają wiele funkcji, które czynią je idealnymi dla każdego psa. Posiadają boczne barierki zapobiegające wyślizgiwaniu się psa, trwałe pokrycie i wysokiej jakości materiały, które posłużą przez lata.

Produkujemy te łóżka od ponad 5 lat i zawsze byliśmy dumni z naszych produktów!

Okresy gwarancji, które oferujemy na nasze łóżka

Na nasze legowiska udzielamy gwarancji do jednego roku.

Okres gwarancji to czas, przez jaki gwarantujemy, że nasze legowiska dla zwierząt będą w idealnym stanie, zanim będą musiały zostać wymienione.

Jakie rodzaje legowisk dla psów Funitopets są dostępne?

Funitopets to firma produkująca legowiska dla psów. Mają różne rodzaje dostępnych łóżek w zależności od rasy twojego psa.

Funitopets istnieje od 2018 roku i jest jedną z najpopularniejszych marek na rynku. Firma produkuje wysokiej jakości legowiska dla psów i ma szeroki wybór opcji do wyboru.

Funitopets oferuje różne rodzaje legowisk dla różnych ras, takie jak małe, średnie, duże i bardzo duże, dzięki czemu możesz znaleźć legowisko idealnie dopasowane do wielkości Twojego zwierzaka!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl